Me palvelemme sinua

OY KRISTINAMEDI AB

Mia Vanhatalo

Toimitusjohtaja
050 539 4225
mia.vanhatalo@kristinamedi.fi

Kaido Kotkas

Johtava lääkäri
040 669 4757
kaido.kotkas@kristinamedi.fi

Pirkko Lindfors

Yhteyspäällikkö
046 923 6536
pirkko.lindfors@kristinamedi.fi

SAIRAALA

Vaihde … 06 357 8700
Fax … 06 357 8735

Ajanvaraus ark. 9–16 … info@kristinamedi.fi

Käynti- ja postiosoite … Lapväärtintie 10, 64100 Kristiinankaupunki

Louise Berg

Johtava hoitaja
044 742 2602
louise.berg@kristinamedi.fi

Eija Korpi

Välinehuoltaja
040 742 2600
eija.korpi@kristinamedi.fi

Potilasasiamies

044 742 2602
potilasasiamies@kristinamedi.fi

TYÖTERVEYSHUOLTO KRISTIINANKAUPUNKI

Vaihde … 040 357 8737
Fax … 06 357 8735

Ajanvaraus … arkisin 8–16

Käynti- ja postiosoite … Lapväärtintie 10, 64100 Kristiinankaupunki

Potilasasiamies

044 742 2602
potilasasiamies@kristinamedi.fi

Kyösti Rinne

Työterveyslääkäri
040 154 7713
kyosti.rinne@kristinamedi.fi

Nancy Gullans

Vastaava työterveyshoitaja
050 406 7976
nancy.gullans@kristinamedi.fi

Juliaana Nummila

Työterveyshoitaja
040 658 8230
juliaana.nummila@kristinamedi.fi

Lena Lassas

Työterveyshoitaja
040 156 2352
lena.lassas@kristinamedi.fi

Katja Svens

Vastaanottosihteeri
040 357 8737
katja.svens@kristinamedi.fi

TYÖTERVEYSHUOLTO NÄRPIÖ

Vaihde … 040 357 8737

Ajanvaraus … arkisin 8–16

Käynti- ja postiosoite … Kuskgränden 3, 64200 Närpiö

Lena Lassas

Työterveyshoitaja
040 156 2352
lena.lassas@kristinamedi.fi

Johanna Sjölund

Työterveyshoitaja
040 750 6695
johanna.sjolund@kristinamedi.fi

TYÖTERVEYSHUOLTO KASKINEN

Vaihde … 040 357 8737

Ajanvaraus … arkisin 8–16

Käyntiosoite … Kalasatamantie 30, 64260 Kaskinen
Postiosoite … Lapväärtintie 10, 64100 Kristiinankaupunki

Nancy Gullans

Vastaava työterveyshoitaja
050 406 7976
nancy.gullans@kristinamedi.fi

Lena Lassas

Työterveyshoitaja
040 156 2352
lena.lassas@kristinamedi.fi

TYÖTERVEYSHUOLTO TEUVA

Vaihde … 040 357 8737

Ajanvaraus … arkisin 8–16

Käyntiosoite … Sillanpäänkuja 4, 64700 Teuva
Postiosoite … Lapväärtintie 10, 64100 Kristiinankaupunki

Milja Jaakkola

Työterveyshoitaja
046 922 9389
milja.jaakkola@kristinamedi.fi

Raija Perkiö

Työterveyshoitaja
044 491 4143
raija.perkio@kristinamedi.fi

TYÖTERVEYSHUOLTO KAUHAJOKI

Vaihde … 040 357 8737

Ajanvaraus … arkisin 8–16

Käyntiosoite … Keskustie 5, 61850 Kauhajoki
Postiosoite … Lapväärtintie 10, 64100 Kristiinankaupunki

Milja Jaakkola

Työterveyshoitaja
046 922 9389
milja.jaakkola@kristinamedi.fi

Raija Perkiö

Työterveyshoitaja
044 491 4143
raija.perkio@kristinamedi.fi